В Одесі та Затоці пройдуть події креатив-баттла «Рекламний Полігон» (літо, 2019)

В Одесі та Затоці пройдуть події  креатив-баттла «Рекламний Полігон» (літо, 2019)

4-6 липня 2019 р. в Одесі та Затоці відбудуться події креатив-баттлу «Рекламний Полігон» (літо, 2019). Сутність цих творчих професійних змагань полягає в розробці рекламно-комунікативної кампанії протягом 28 годин за реальним брифом Партнера даного проекту.

 

Цього року підтримку креатив-баттлу надав патріотичний Комплексний проект «Дивись українське!». Саме він став Офіційним Партнером «Рекламного плігону» (літо, 2019). Більше інформації про цей проект – на ресурсах www.kinoua.org та www.facebook.com/dyvysukrainske.

Організатором креатив-баттлу «Рекламний Полігон» вже дев’ятий рік традиційно виступає Спілка рекламістів України. Цього року у числі співорганізаторів проекту – Одеський національний економічний університет, Київський національний торговельно-економічний університет та журнал «Маркетинг і реклама». Статус «Офіційний Напій Проекту» отримала «Кока-Кола». Компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна» надала достатню кількість своєї продукції, щоб учасники проекту не відчули спраги в нинішню спеку J.

До складу Журі проекту запрошені представники компаній-партнерів, громадських організацій, керівники рекламних компаній, маркетинг-директори виробничих підприємств. Уже не вперше Журі креатив-баттлу очолює один із найавторитетніших рекламістів в Україні – Костянтин Шнайдер – креативний директор Креативної рекламної компанії Saatchi & Saatchi Ukraine (цього року № 1 в українському рейтингу креативності).

Учасники, що вже повідомили про свою участь у Проекті та зареєструвалися, представляють виші Києва, Одеси, Харкова, Вінниці, Чернігова, Чернівців та інших міст України.

Очікуються цікаві творчі перегони команд, що вже зустрічалися в очних поєдинках у рамках попередніх «Рекламних Полігонів»!

Зустрічаємо креативних та амбітних учасників!

Чекаємо яскравих та ефективних рішень!

 

Додаткова інформація: (050) 343-43-21